Sugestie
Dodaj film
Profil
Ustawienia
Treści
Weryfikacja treści
Panel administracyjny
Wyloguj się
Zaloguj się
Załóż konto
Wiadomości
Repertuar kin
Obejrzyj online
Filmy
Katalog filmów
Repertuar kin
Premiery i zapowiedzi
Ranking filmów
Zwiastuny
Nagrody
Galerie filmowe
Dodaj film
TV
Katalog seriali
Program TV
Ranking seriali
Społeczność
Forum dyskusyjne
Listy użytkowników
Ranking użytkowników
Osiągniecia użytkowników
Poradniki dodającego
Quizy
Dodaj nagrody
BAFTA
Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych
Nagrody:
BAFTA
Nagroda im. Alexandra Kordy dla najlepszego filmu brytyjskiego
Nagroda im. Davida Leana za najlepszą reżyserię
Nagroda im. Anthony'ego Asquitha za najlepszą muzykę filmową
Nagroda im. Roberta Flaherty'ego dla najlepszego filmu dokumentalnego
Nagroda im. Carla Foremana na najbardziej obiecujący debiut filmowy
Największa aktorska nadzieja kina
Nagroda Academy Fellowship
Nagroda publiczności
Nagroda im. Michaela Balcona
Nagroda im. Dennisa Pottera
Nagroda im. Alana Clarke'a
Nagroda im. Johna Griersona
Nagroda im. Huwa Wheldona
Nagroda specjalna
Nagroda Organizacji Narodów Zjednoczonych
Dyplom honorowy
Zwycięzcy
dodaj nagrody
2024
Oppenheimer
2023
Na Zachodzie bez zmian
2022
Psie pazury
2021
Nomadland
2020
1917
2019
Roma
2018
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
2017
La La Land
2016
Zjawa
2015
Boyhood
2014
Zniewolony. 12 Years a Slave
2013
Operacja Argo
2012
Artysta
2011
Jak zostać królem
2010
The Hurt Locker. W pułapce wojny
2009
Slumdog. Milioner z ulicy
2008
Pokuta
2007
Królowa
2006
Tajemnica Brokeback Mountain
2005
Aviator
2004
Władca Pierścieni: Powrót Króla
2003
Pianista
2002
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
2001
Gladiator
2000
American Beauty
1999
Zakochany Szekspir
1998
Goło i wesoło
1997
Angielski pacjent
1996
Rozważna i romantyczna
1995
Cztery wesela i pogrzeb
1994
Lista Schindlera
1993
Powrót do Howards End
1992
Commitments
1991
Chłopcy z ferajny
1990
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
1989
Ostatni cesarz
1988
Jean de Florette
1987
Pokój z widokiem
1986
Purpurowa róża z Kairu
1985
Pola śmierci
1984
Edukacja Rity
1983
Gandhi
1982
Rydwany ognia
1981
Człowiek słoń
1980
Manhattan
1979
Julia
1978
Annie Hall
1977
Lot nad kukułczym gniazdem
1976
Alicja już tu nie mieszka
1975
Lacombe Lucien
1974
Noc amerykańska
1973
Kabaret
1972
Ta przeklęta niedziela
1971
Butch Cassidy i Sundance Kid
1970
Nocny kowboj
1969
Absolwent
1968
Oto jest głowa zdrajcy
1967
Szpieg, który przyszedł z zimnej strefy
1966
Teczka Ipcress
1965
Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
1964
Tom Jones
1963
Lawrence z Arabii
1962
Smak miodu
1961
Z soboty na niedzielę
1960
Safira
1959
Miejsce na górze
1958
Most na rzece Kwai
1957
Dosięgnąć nieba
1956
Ryszard III
1955
Wybór Hobsona
1954
Genevieve
1953
Bariera dźwięku
1952
Szajka z Lawendowego Wzgórza
1951
Niebieska lampa
1950
Trzeci człowiek
1949
Stracone złudzenia
1948
Niepotrzebni mogą odejść
Proszę czekać…
Zaloguj się przez facebooka
lub
zaloguj się
załóż konto
Nie wylogowuj mnie
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Chcę otrzymywać newsletter FDB
Zgadzam się na
Warunki korzystania
. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych wyjaśniony w
Polityce prywatności
celach i w zakresie niezbędnym do realizacji usługi serwisu FDB przez Grzegorz Derebecki XAN, NIP: 6482707645, Śledziejowice 614 32-020 Wieliczka.
Załóż konto